Kutsu yhdistyksen sääntömääräiseen syyskokoukseen 16.12.2021

Hyvät Focus Localis ry:n jäsenet,

Tervetuloa yhdistyksen vuoden 2021 sääntömääräiseen syyskokoukseen torstaina 16.12.2021 klo 11.00–12.00!

Kokouksessa valitaan vuoden 2022 hallituksen jäsenet sekä käsitellään yhdistyksen ensi vuoden toimintasuunnitelma ja talousarvio. Tutustu syyskokouksen asialistaan sekä esitykseen toimintasuunnitelmasta ja talousarviosta ja lue puheenjohtajan tervehdys jäsenkirjeestä 3/2021.

Liity Teams-etäyhteydellä järjestettävään kokoukseen klikkaamalla tästä. Pääset liittymään verkkokokoukseen Teams-sovelluksella tai selaimen kautta. Huom! Selaimista Internet Explorer, Firefox ja Safari eivät tue Teams-yhteyttä, mutta Microsoft Edge ja Chrome toimivat. Jos tarvitset apua Teams-yhteyden kanssa, ole yhteydessä sihteeriin Eveliinaan sähköpostilla sihteeri@focuslocalis.fi tai puhelimiste 0400 227 225

Lämpimästi tervetuloa syyskokoukseen!

 

 

 

Kommentointi on suljettu.